bilety-lotnicze.Malta-Gozo.pl
Od 1999 roku skorzystało z naszych usług 90 000 osób
Świat Tysiąca Marzeń : Grupa TravelOne.pl > bilety-lotnicze.Malta-Gozo.pl> Bilety lotnicze > Lotnisko Malta
Szukaj przelotów:
w obie strony
w jedną stronę
Wylot z
world
{k}{n}
Przylot do
world
{k}{n}
Data wylotu
Data powrotu
Dorośli
Dzieci
Niemowlęta
Lotnisko Malta
Lotnisko Malta / Malta International Airport
www.maltairport.com
Międzynarodowy port lotniczy położony jest 1 km na wschód od Luqi i 5 km na południowy-zachód od Valletty. Jest jedynym lotniskiem na Malcie. Bywa nazywany też Luqa Airport lub Valetta Airport, ze względu na swe położenie. Posiada jeden terminal
Połączenia lotnicze z Polski:Bezpośrednie loty z Polski na Maltę nie są dostępne. Najlepiej wybrać lot z przesiadką na jednym z lotnisk Europy.
Dogodne lotniska przesiadkowe w Europie:Najlepsze połączenia lotnicze na Maltę oferuje: Londyn (Luton, Gatwick). Dobre połączenie lotnicze posiada także Frankfurt, Monachium, Wiedeń a także różne mniejsze lotniska europejskie.
Lokalna siatka połączeń:Malta może służyć jako baza przesiadkowa dla osób podróżujących w rejonie Europy Południowej i Afryki Północnej – połączenia lotnicze z takimi miastami jak: Katania, Neapol, Palermo, Reggio Calabria, Kair, Tunis, Trypolis, Larnaka czy Monastyr.
Linie lotnicze obsługiwane przez lotnisko:Aeroflot, Aerosvit, Air Malta, Alitalia, Austrian Airlines, British Airways, Clickair, EasyJet, EgyptAir Express, Emirates, Finnair, Germanwings, Jetairfly, Jettime, JetX Airlines, Libyan Arab Airlines, Lufthansa, Luxair, Norwegian Air Shuttle, Ryanair, Scandinavian Airlines System, Sevenair, Thomas Cook Airlines, Thomson Airways, transavia.com;
Dojazd z/na lotnisko:Jak dojechać: Dojazd do miejscowości Marsa, a następnie do Valletty. Lotnisko jest bardzo dobrze oznakowane.
Taxi: Opłata za przejazd taksówką jest stała. Serwis do wszystkich miejsc na Malcie obsługiwany jest przez firme White Taxi. Bilet można kupić w hali przylotów. Więcej informacji na stronie: www.maltatransport.com.
Autobus: Autobusy linii 8 regularnie odchodzą do i z Vallety i odjeżdżają sprzed hali odpraw co 20-30 min. Więcej informacji na stronie: www.maltatransport.com i www.gozochannel.com. Również Gozo-Airport Shuttle Bus jeżdżą kilka razy dziennie na trasie do Cirkewwa.
państwa w TravelOne.pl